شروع اميدبخش نمايندگان فوتبال همدان در ليگ دسته يك كشور

الوند و پاس به دنبال دفاع از اعتبار فوتبال استان

هگمتانه – سرويس ورزش، ميثم ناصرنژ‍اد: نمايندگان فوتبال همدان در دو هفته اخير رقابت هاي ليگ دسته يك فوتبال كشور شروع اميدبخشي داشته اند.

استان همدان براي نخستين بار در تاريخ ورزش فوتبال توانسته دو تيم روانه رقابت هاي ليگ دسته يك كشور كند و هم اينك بسيار اميدوار به كسب موفقيت در اين رقابت تا صعود به ليگ برتر است.

** پاس صدرنشين گروه ب

تيم پاس همدان با هدايت "وينكو بگوويچ" در دو بازي اخير خود توانسته دو پيروزي و شش امتياز را كسب كند و به لحاظ تفاضل گل بهتر نسبت به ساير حريفان در صدر گروه ب مسابقات قرار گرفته است.

پاسي ها هم اينك بهترين خط حمله ليگ دسته يك كشور را دارند و "مقداد قباخلو" نيز با سه گل زده در صدر آقاي گل مسابقات است.

بگوويچ در دو بازي اخير خود با سيستم هاي تاكتيكي 1-2-3-4، 1-3-2-4 و 3-3-4 توانسته تركيبي هجومي را روانه مسابقات بكند و تاكنون پنج گل زده و دو گل خورده در كارنامه گلزني اين تيم ديده مي شود.

حضور نفرات با تجربه اي نظير سيد محمد علوي، مجبتي شيري، حميدرضا فتحي، علي مطوري، محسن پورحاجي و مقداد قبالخو در كنار جوانان مستعدي همچون جلیل احمدی ، عباس کاظمیان ، اویس کرد جهان ، وحید علی آبادی ، امیر گداری، قاسم پور اسد الله، مرتضی تبریزی و محسن ربیع خواه تاكتيك مورد دلخواه بگوويچ را در زمين مسابقه عملي كرده است.

حساسيت بگوويچ به تحكيم نوار مياني تيمش با استفاده از سيدمحمد علوي به عنوان ليدر و بازيساز اصلي در دو بازي گذشته به خوبي نشان از انتخاب موثر وي در جذب بازيكنان مدنظر دارد.

قباخلو كه دو فصل قبل همراه با تيم همدان در رقابت هاي ليگ برتر كشور حضوري ناموفق و ناكام داشت، امسال با حضور در تيم پاس و زدن سه گل در دو بازي گذشته نشان داده كه آمادگي لازم را براي درخشش دوباره در پاس دارد.

قطع به يقين گماردن "عبدالحميد رمضاني" مديرعامل فوتبالي در تيم پاس با سوابق متعدد در تيم هايي نظير استقلال تهران، پاس تهران، استقلال اهواز و پاس همدان در سمت هاي مختلف، روزهاي پرفروغي را در تيم پاس پديد آورده و اين نشان از انتخاب درست هيات مديره باشگاه دارد.

تيم پاس برخلاف سال هاي گذشته به رغم محدوديت هاي مالي، بدون حاشيه و در فضايي صميمي و همدل گام در مسير افتخارآفريني رقابت هاي ليگ دسته يك فوتبال كشور گذاشته است.

** رمضاني: توان صعود به ليگ برتر را داريم

مديرعامل پاسي ها معتقد است كه اين تيم توان صعود به ليگ برتر را دارد و از تمام ظرفيت هاي موجود تا رسيدن به اين مهم استفاده خواهد كرد.

عبدالحميد رمضاني افزود: همدان يك ليگ برتري به فوتبال ايران بدهكار است و براي اينكه ثابت كنيم مي توانيم از رده هاي پايين تر فوتبال به ليگ برتر برسيم، بايد امسال اين سهميه را كسب كنيم.

حضور بگوويچ در همدان با شناخت بسيار خوبي كه از فضاي فوتبال همدان، احساسات تماشاگران و سياست هاي هيات مديره و باشگاه پاس را دارد، پاس درصدد تداعي روزهاي درخشان در ليگ برتر هفتم همراه با اين مربي كروات است.

بگوويچ در آن سال توانست پاس را در رتبه پنجم جدول ليگ برتر برساند و حتي توان اين را داشت تا با پاس سهميه آسيايي را نيز كسب كند.

از آن سال به بعد و براساس سياست سليقگي مديرعامل وقت باشگاه، بگوويچ از فوتبال همدان جدا شد و حضور در ليگ دسته يك فوتبال ايران را تجربه كرد.

عملكرد درخشان اين مربي كروات همراه با آلومينيوم سازي هرمزگان در رقابت هاي ليگ دسته يك سبب شد وي بارديگر توان خود را در فوتبال به معرض اثبات برساند.

بگوويچ فصل گذشته نيز به رغم حضور ديرهنگام در تيم پاس توانست نتايج بسيار درخشاني را همراه اين تيم در ليگ دسته يك كشور كسب كند اما امتيازهاي از دست رفته اين تيم قبل از شروع بكار بگوويچ سبب شد تا نتواند ليگ برتري شود.

امسال با خريدهاي خوب باشگاه پاس و انتخاب كادر فني مجرب ، بيش از گذشته هواداران را اميدوار به صعود دوباره كرده است.

** كار سخت الوند در ليگ دسته يك

تيم الوند همدان نيز به عنوان ديگر نماينده فوتبال اين استان در ليگ دسته يك كشور شايد به مراتب بازي هاي دشوارتري را نسبت به پاس در اين مسابقات دارد.

الوندي ها كه فصل گذشته تحت عنوان پاس نوين همدان در ليگ دسته دوم فوتبال كشور حضور داشتند، با نايب قهرماني در اين رقابت ها جواز صعود به ليگ دسته يك را كسب كردند.

تيمي كه حضور در ليگ دسته سه كشور را تجربه كرده بود، از سال گذشته تحت هدايت بخش خصوصي گام به مسابقات فوتبال گذاشت و با حمايت هاي مادي و معنوي مناسب سرمايه گذاران بخش خصوصي توانست ليگ يكي شود.

تاكيد هيات مديره باشگاه به تداوم استفاده از بازيكنان مستعد بومي، الوند را به عنوان يكي از معدود تيم هايي در ليگ دسته يك كشور شناساند كه 80 درصد از بازيكنانش بومي هستند.

بازيكناني كه شايد در همين چند سال اخير با دستمزدهاي بسيار پايين در ليگ حضور داشتند و حتي برخي از آنها در حال كنارگذاشتن دوران بازيگري خود در فوتبال بودند.

الوندي ها امسال به رغم بي تجربگي از حضور در ليگ دسته يك كشور، فصل را به خوبي آغاز كردند و تيم با قدمت نساجي مازندران را يك بر صفر شكست دادند.

علي اصغر عاشوري، مصطفی قیصری، سيد جمال معصومي، حمید گلزاری، محسن خدابنده لو،

ایرج لطفی، رضا حاتمی، امین سوهانیان، آرمین طلایی‌منش و حامد میرزایی از جمله بازيكنان مستعد بومي اين تيم هستند كه در دو سال اخير سهم بسزايي در موفقيت هاي الوند داشته اند.

هم چنين، امسال با جذب نفراتي همچون هادی زرین‌ساعد، میلاد احمدی، علیرضا شاهسوند، محمدابراهیم خسروی و مهدی رفیعی توان فني اين تيم بالا رفته است.

الوندي ها بر روي كاغذ به مراتب رقابت هاي سختي نسبت به تيم پاس دارند و حريفان قدرتمندي نظير ابوسلم، گسترش فولاد، نفت مسجد سليمان، استقلال اهواز، شاهين اهواز، شهرداري اراك و سنگ آهن بافق يزد در گروهي كه اين تيم قرار گرفته حضور دارند.

الوندي ها امسال با كادر فني كاملا بومي در اين رقابت ها حضور يافته و رضا طلايي منش سرمربي الوندي ها كه سابقه نشستن بر نيمكت پاس در ليگ برتر كشور را در كارنامه خود دارد، نخستين مربي تاريخ فوتبال همدان است كه موفق شده تيم الوند را از ليگ دسته دو به ليگ دسته يك كشور برساند.

الوندي ها هم اينك اميدوارند، فدراسيون بازي هفته نخست آنها مقابل ماشين سازي تبريز كه به دليل مشكلات اين تيم در ارسال مدارك، برگزار نشد، سه بر صفر به سود اين تيم ثبت شود.

سرمربي اين تيم بر سه امتياز ديدارهاي خانگي حساب وي‍ژه اي باز كرده است و اولين سه امتياز اين رقابت ها را نيز مقابل نساجي به دست آورد.

در اين مسابقه نفراتي همچون مهدي رفيعي، محمدابراهيم خسروي، هادي زرين ساعد،عليرضا شاهسوند، علي اصغر عاشوري، هادي بلوري و محسن خدابنده لو وزنه هاي خوبي در اجراي برنامه هاي تاكتيكي و هجومي تيم خود به شمار رفتند.

الوندي ها با توجه به نمايش بازي نخست خود مقابل نساجي، بيشتر ميل به ارسال توپ از جناحين دارند و برهمين اساس از هافبك هاي سرعتي به خوبي بهره مند هستند.

بومي بودن اين تيم باعث شده تا بازيكنان به مراتب با انگيزه تر مقابل حريفان خود به ميدان بروند و از سوي ديگر ناشناس بودن نفرات اين تيم كه كمتر سابقه حضور در ليگ برتر و دسته يك را دارند، حريفان را براي آناليز يك يك نفرات با مشكل مواجه ساخته است.

** مديرعامل الوند: نياز به حمايت بيشتر داريم

مديرعامل باشگاه الوند همدان در خصوص وضعيت اين تيم مي گويد: امسال 12 ميلياردريال براي اين تيم هزينه كرده ايم كه رقم زيادي نيست و نياز داريم تا مسوولان اجرايي حمايت لازم را داشته باشند.

بهرام يدي به خبرنگار ايرنا افزود: این تیم امسال برای حفظ جایگاه خود در بالای جدول تلاش می كند و قطع به یقین هدف ما نیز صعود به لیگ برتر كشور است.

وي در ادامه افزود: امسال برای حضور موفق در رقابت های لیگ دسته یك فوتبال كشور 12 میلیارد ریال اعتبار هزینه كرده ایم و توانسته ایم ضمن حفظ 75 درصد از بازیكنان بومی، كادر فنی تیم را از مربیان سازنده و ارزنده همدانی تشكیل دهیم.

وی اضافه كرد: هدف باشگاه الوند رشد و اعتلای استعدادهای نخبه بومی استان همدان در سطح فوتبال كشور است و به طور حتم با اتكا به این توانمندی ها در راستای افتخارآفرینی در فوتبال گام بر می داریم.

یدی اظهار داشت: امسال سقف قرارداد بازیكنان تیم الوند 350 میلیون ریال است و همه اعضای تیم به دور از مسایل مالی به دنبال كسب نتایج مطلوب در رقابت های لیگ دسته یك كشور هستند.

+++++++++++++

 پیشکسوت فوتبال کشور:

تیم الوند شناسنامه فوتبال همدان است 

هگمتانه – سرويس ورزش: پیشکسوت فوتبال کشور با تاکید بر لزوم حمایت های همه جانبه از تیم های باشگاهی استان همدان در رقابت های لیگ دسته یک کشور گفت: تیم الوند به عنوان یکی از باسابقه ترین تیم های شهر همدان شناسنامه فوتبال این استان به شمار می رود.   

"جواد سبزواری" افزود: الوند همدان در حالی امسال با بازیکنان مستعد فوتبال همدان گام در عرصه لیگ دسته یک کشور گذاشته است که سال قبل هم با همین نفرات نایب قهرمان لیگ دسته دو کشور شد.

وی اضافه کرد: تیم الوند قدمت دیرینه دارد و سال 1351 با تاسیس این باشگاه نفرات شاخصی در این تیم فعالیت داشتند که هم اینک "بهرام یدی" یکی از همان نفرات که سابقه بازی در تیم شاهین را هم داشت، توانسته این تیم را استوار نگاه دارد.

سبزواری اظهار داشت: امروزه تیمداری توسط بخش خصوصی با توجه به بالا بودن دستمزدها، هزینه های ایاب و ذهاب و اسکان و نیز تردد در مسافت های دور و نزدیک کشور بسیار سنگین است و مدیرعامل باشگاه الوند بدون هیچ پشتوانه دولتی شاهکار کرده است.

این پیشکسوت فوتبال کشور که سابقه مدیریت در باشگاه استقلال تهران در زمان مدیرعاملی کاظم اولیایی را در کارنامه فوتبالی خود دارد، افزود: فوتبال مخاطبان بسیاری را جذب کرده است و از همین رو به عنوان یکی از برنامه های اصلی اوقات فراغت جوانان به شمار می رود.

وی افزود: حمایت از تیم هایی نظیر الوند چه به لحاظ مادی و معنوی در حقیقت هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است و مسوولان اجرایی استان همدان باید به این مهم که ارتباط مستقیم با ترویج ورزش جوانان و نوجوانان دارد، اهمیت وی‍ژه ای قایل باشند.

سبزواری اضافه کرد: خوشبختانه هر دو تیم الوند و پاس همدان شروعی مناسب در رقابت های فصل جاری لیگ دسته یک کشور داشته اند و باید این انر‍ژی مثبت با حمایت های همه جانبه مسوولان و هواداران حفظ و تداوم یابد.

وی افزود: حضور همدان در لیگ برتر فوتبال کشور یک ضرورت است چرا که امروزه استان های غرب کشور از داشتن نماینده در این رقابت ها محروم هستند و باید توان فوتبال این منطقه احیا و اثبات شود.

++++++++++++

اعزام پنج بانوی جودوکار همدانی به مسابقات آسیایی چين تايپه

هگمتانه – سرويس ورزش: با اعلام ترکیب تیم های اعزامی به رقابتهای جودو قهرمانی جودوی قهرمانی آسیا دربخش بانوان، پنج جودوکار همدانی مسافر این مسابقات شدند.   

رییس هیات جودو همدان در اين باره گفت: ترکیب نهایی تیم های ملی جودوی بانوان در رده سنی جوانان و نوجوانان برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا اعلام شد.

"حمید کیانی فتوت" افزود: در ترکیب تیم جودو نوجوانان، لیلا سیاهپوشی در وزن منهای 44 کیلوگرم و فاطمه حیدری در وزن منهای 52 کیلوگرم انتخاب شدند.

وی اضافه کرد: در ترکیب نهایی تیم جودو جوانان نیز صبا کرمعلی در وزن منهای 73 کیلوگرم، زینب جلالوند در وزن منهای 78 کیلوگرم و فهیمه ده پهلوان در وزن به اضافه 78 کیلوگرم انتخاب شدند.

کیانی فتوت خاطرنشان کرد: مژگان کولیوند از مربیان سازنده جودو استان همدان نیز به عنوان مربی تیم ملی را در مسابقات آسیایی همراهی خواهد کرد.

ششمین دوره رقابتهای جودو قهرمانی نوجوانان و سیزدهمین دوره رقابتهای جوانان آسیا هفتم تا نهم مهرماه جاری در کشور چین تایپه برگزار می شود.

+++++++++++++++

آغاز تمرين پاس از امروز

هگمتانه – سرويس ورزش: تمرین تیم فوتبال پاس همدان كه در روزهاي جمعه و شنبه گذشته به دستور وینکو بگوویچ سرمربی این تیم تعطیل شده بود از صبح امروز دوباره آغاز شد.   

وینگو بگوویچ پس از کسب پیروزی شاگردانش مقابل شهرداری بندرعباس در هفته دوم رقابت های گروه ب لیگ دسته یک فوتبال کشور، تمرین تیمش را به مدت دو روز تعطیل کرده بود.

تیم پاس همدان پنجشنبه گذشته مقابل شهرداری بندرعباس به برتری سه بر یک دست یافت.

سرمربی تیم پاس که پیش از عزیمت به بندر عباس اعلام کرده بود روز بعد از بازی با شهرداری بندرعباس تمرین تعطیل خواهد بود ، با این پیروزی یک روز دیگر به مهلت استراحت بازیکنان اضافه کرد.

اولین تمرین پاس برای آماده سازی جهت دیدار بعدی برابر سایپا قائمشهر صبح امروز یکشنبه در همدان برپا شد.

تیم پاس همدان جمعه هفته جاری در چارچوب هفته سوم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور میزبان سایپای قائم شهر است.

++++++++++

لیگ برتر فوتبال بانوان کشور/

شکست سنگین پاس همدان مقابل شهرداری بم 

هگمتانه – سرويس ورزش: تیم پاس همدان در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان کشور مقابل شهرداری بم متحمل شکست سنگین شد.   

هفته سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان کشور با برگزاری دیدار این دو تیم در ورزشگاه شهید مفتح همدان انجام شد.

تیم شهرداری بم قهرمان فصل گذشته مسابقات توانست در این بازی با نتیجه شش بر صفر به برتری برسد.

تیم فوتبال شهرداری بم در سه دیدار گذشته خود سه پیروزی کسب کرده و هم اکنون در صدر جدول این رقابت ها قرار دارد.

+++++++++++++

قباخلو گوي سبقت را از سرخاب ربود

هگمتانه – سرويس ورزش: عباس سرخاب مهاجم نام آشنای دهه هفتاد فوتبال ایران بیشترین شهرتش را به خاطر گلی که در ثانیه سی ام بازی استقلال و پرسپولیس در سال 70 وارد دروازه پرسپولیس کرد به دست آورد تا اولین نفری باشد که از سوی فوتبالی های ایران و به خصوص هواداران استقلال لقب 30 ثانیه را بگیرد. البته استقلالیها بعد ها این لقب را به علی سامره هم دادند تا در تاریخشان از دو بازیکن با این عنوان یاد کنند. عباس 30 ثانیه و علی 30 ثانیه. حالا عباس سرخاب در حدود 20 سال بعد از کسب این لقب به عنوان سرمربی در یک تیم از لیگ دسته اول کشور مشغول فعالیت است. تیمی موسوم به شهرداری بندر عباس که این روزها حال و روز خوشی هم لیگ دسته اول ندارد. اتفاق جالبی که در دیدار تیم های فوتبال پاس همدان و شهرداری بندرعباس روی داد این بود که مقداد قباخلو مهاجم تیم فوتبال پاس که در سال های گذشته با پیراهن پرسپولیس در فوتبال ایران مطرح گردید و این روزها از بهترین گل زنان لیگ دسته اول محسوب می شود در حالی موفق به گل زنی مقابل شهرداری بندر عباس با مربیگری عباس سرخاب گردید که هنوز عقربه های ساعت ورزشگاه از ثانیه دهم بازی هم عبور نکرده بود. به این ترتیب بود که یک پرسپولیسی سابق توانست رکورد جالب توجه یک استقلالی سابق را در مقابل چشمانش بشکند و نام خود را به عنوان زننده سریع ترین گل فوتبال ایران ثبت کند.

++++++++++++

ستون: روي آنتن

برنامه پخش مستقيم مسابقات فوتبال

هگمتانه – سرويس ورزش: برنامه پخش مستقيم مسابقات فوتبال از شبكه سوم سيما به شرح ذيل اعلام شد:

يکشنبه 02/07/1391 ساعت : 16:00

هفته 5 ليگ برتر انگليس : ليورپول - منچستريونايتد

زنده از شبکه سه

 

يکشنبه 02/07/1391 ساعت : 18:30

هفته 9 جام خليج فارس : سپاهان - پرسپوليس

زنده از شبکه سه

 

چهارشنبه 05/07/1391 ساعت : 17:15

هفته 10 جام خليج فارس : فجر سپاسي - تراکتورسازي

زنده از شبکه ورزش

 

چهارشنبه 05/07/1391 ساعت : 18:30

هفته 10 جام خليج فارس : نفت آبادان - استقلال

زنده از شبکه سه

 

پنج‌شنبه 06/07/1391 ساعت : 17:15

هفته 10 جام خليج فارس : ذوب آهن - سايپا

زنده از شبکه ورزش

 

پنج‌شنبه 06/07/1391 ساعت : 18:30

هفته 10 جام خليج فارس : پرسپوليس - آلومينيوم

زنده از شبکه سه

++++++++++++

علی کریمی در آستانه حذف از تیم ملی

هگمتانه – سرويس ورزش: اگرچه کارلوس کی روش در ایران به سر نمی برد اما فکرش به اینجاست که چگونه بتواند بازی حساس با کره جنوبی را ببرد . او از عملکرد برخی از بازیکنان تیم ملی راضی نیست و انتقادات زیادی به کی روش پس از این بازی شده است که بازیکنان مسن را کنار بگذارد.

اکنون در بازی حساس مقابل کره این احتمال بسیار زیاد است که کادر فنی تیم ملی دست به تغییر در لیست خود  بزنند و بزرگ ترین شوک برای لیست آینده حذف علی کریمی از تیم ملی خواهد بود که اگر تردید های کادر فنی به یقین تبدیل شود ؛کریمی دوباره پیراهن تیم ملی را از دست خواهد داد. کادر فنی تیم ملی بر این تردید هستند که آیا باید از کریمی در 30 دقیقه پایانی استفاده کرد یا اینکه کاملا او را از لیست کنار گذاشت .

کریمی در بازی های پرسپولیس هم نمایش چندان خوبی از خود نشان نداده است و اگر روند خود را تغییر ندهد در آستانه حذف از تیم ملی قرارخواهد گرفت زیرا اکنون در حال تصمیم گیری برای بودن یا نبودن او هستند.

+++++++++++++++

مهاجم پاس همدان در صدر گلزنان ليگ دسته يک فوتبال کشور

هگمتانه – سرويس ورزش: "مقداد قباخلو" مهاجم تيم پاس همدان در صدر گلزنان مسابقات گروه ب ليگ دسته يک فوتبال کشور ايستاد.   

قباخلو با به ثمر رساندن سه گل در دو بازي گذشته مسابقات ليگ دسته يک فوتبال کشور به تنهايي در صدر ايستاد.

اين بازيکنان هم چنين يکي از سريع ترين گل‌هاي تاريخ رقابت‌هاي ليگ دسته يک فوتبال کشور را به نام خود ثبت کرد.

قباخلو در ثانيه 17 بازي مقابل شهرداري بندرعباس در چارچوب هفته دوم رقابت‌هاي ليگ دسته يک فوتبال کشور که عصر پنجشنبه گذشته انجام شد، توانست سه گل تيم پاس در اين مسابقه را به ثمر برساند.

هم چنين در گروه ب اين مسابقات، ميلاد جعفري از شهرداري ياسوج ، فرزاد ايزد از تيم راهيان کرمانشاه و خسرو پيروزان از ايران جوان بوشهر هر کدام با دو گل زده در تعقيب اين مهاجم تيم پاس همدان هستند.

در گروه الف اين رقابت‌ها نيز محسن دلير از گسترش فولاد تبريز با دو گل زده در صدر قرار دارد.

مجتبي قرباني از شهرداري اراک نيز با دو گل زده در کنار اين بازيکن تيم گسترش فولاد قرار گرفته است.

+++++++++++++

ستون: ترين‌هاي ليگ دسته يک

معرفي برترين و ضعيف ترين‌هاي ليگ دسته يک فوتبال

هگمتانه – سرويس ورزش: برترين‌ها و ضعيف ترين‌هاي هفته دوم رقابت‌هاي ليگ دسته يک فوتبال کشور معرفي شدند.

* گروه الف

* بهترين مربي:  رسول خطيبي

* بهترين تيم: گسترش فولاد

* بهترين بازيکن: محمدابراهيم خسروي از الوند همدان

* گلزن هفته: مجتبي قرباني از شهرداري اراک

* گل هفته: سامان نريمان جهان از تيم گسترش فولاد تبريز

* ستاره هفته: مجتبي قرباني از تيم شهرداري اراک

* پديده هفته: تيم الوند همدان

* تيم اخلاق: ابوسلم خراسان

* داور هفته: بيژن حيدري داور بازي ماشين سازي و گسترش فولاد تبريز

* ضعيف ترين تيم: نساجي قائم شهر مازندران

* بداخلاق ترين بازيکن: محسن خدابنده لو با دريافت کارت قرمز از تيم الوند

* بازي هفته: استقلال اهواز – شهرداري ارک

- گروه ب

* بهترين مربي: وينگو بگوويچ

* بهترين تيم: پاس همدان

* بهترين بازيکن: فرزاد ايزد از تيم راهيان کرمانشاه

* گلزن هفته: مقداد قباخلو از تيم پاس

* گل هفته: خسرو پيروزان از ايران جوان بوشهر

* ستاره هفته: مقداد قباخلو از تيم پاس همدان

* پديده هفته: راهيان کرمانشاه

* تيم اخلاق: کاوه خوزستان

* داور هفته: جواد محمدي داور بازي ملي حفاري اهواز-صنعتي کاوه(يادآوران شلمچه)

* ضعيف ترين تيم: شهرداري بندرعباس

* بازي هفته: سايپا قائم شهر – شهرداري تبريز

++++++++++++++++++

جريمه 20 ميليوني مدافع خاطي پاس همدان

مديرعامل باشگاه پاس همدان از جريمه 20 ميليون ريالي مدافع اين تيم خبر داد.

'عبدالحميد رمضاني افزود: 'مصطفي يوسف عليزاده' مدافع اين تيم به دليل برخورد ناشايست در جريان بازي هفته گذشته تيم‌هاي پاس همدان وشهرداري تبريز از سوي كميته انضباطي باشگاه محكوم شد.

وي اضافه كرد: عليزاده از بازيكنان مستعد تيم پاس است اما انتظار نداشتيم در اين بازي كه با برتري تيم پاس خاتمه يافت، حركت نادرستي را مقابل تيم حريف انجام دهد.

وي بيان داشت: هم چنين براساس تصميم اعضاي كميته انضباطي باشگاه پاس اين مدافع دو جلسه از حضور در مسابقات تيم پاس محروم شد.

رمضاني خاطرنشان كرد: ناظر فدراسيون نيز حركت نادرست اين بازيكن خاطي را به فدراسيون گزارش كرده و بايد منتظر راي كميته انضباطي فدراسيون نيز باشيم.

تيم پاس همدان هم اينك در رقابت‌هاي ليگ دسته يك فوتبال كشور شركت دارد.

++++++++++

كلاس داوري كشتي كشور در همدان داير شد

هگمتانه – سرويس ورزش: رئيس هيأت كشتي همدان گفت: كلاس داوري كشتي درجه دو، يك و ممتاز كشور پنجشنبه گذشته براي نخستين بار در استان همدان برگزار شد.

جلال صابريون افزود: در اين كلاس‌هاي داوري كه به مدت 3 روز در خانه كشتي و مجموعه كارگران همدان در حال برگزاري است 50 داور جوان از استان‌هاي همدان، سيستان و بلوچستان، مركزي، كرمان و تهران شركت دارند.

وي بيان داشت: احمد دامغاني نژاد به عنوان مدرس فدراسيون كشتي كشور مسؤوليت تدريس در اين كلاس ارتقا درجه را برعهده دارد.

+++++++++++++

تيم كيك بوكسينگ نهاوند نايب قهرمان كشور شد

هگمتانه – سرويس ورزش: تيم كيك بوكسينگ (ikn) شهرستان نهاوند نايب قهرمان مسابقات قهرماني كشور شد.

تيم همدان در چهار رده سني نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان پس از تيم خرم آباد در جايگاه دوم مسابقات قهرماني كشور ايستاد.

در اين رقابت‌ها كه به مدت سه روز به ميزباني شهرستان خرم آباد برگزار شد، در رده سني نونهالان‌ هانيه كوليوند و صبا نادي به نشان طلا رسيدند و نرگس خزايي و پريسا خزايي به ترتيب دوم و سوم شدند.

هم چنين، در رده سني نونهالان فائزه محبي و سيتا پيريايي مدال طلا كسب كردند.

در رده سني جوانان نيز افروز سياوشي نشان نقره را كسب كرد و زهرا عزيزي و حديث نادي نشان برنز بدست آوردند.

در رده سني بزرگسالان نيز الهام لرستاني قهرمان شد، زهرا خزايي عنوان نايب قهرماني را كسب كرد و شيما خزايي در جاي سوم ايستاد.

نفرات برتر اين رقابت‌ها به اردوي تيم ملي دعوت شدند.

+++++++++++++

همدان با با سه تيم در ليگ‌هاي برتر کاراته کشور

شهداي الوند تيم ليگ برتري کاراته استان

هگمتانه – سرويس ورزش: قرعه‌کشي ليگ‌هاي برتر و سوپر ليگ مردان و زنان روز گذشته در مرکز آموزش کبکانيان انجام شد.

پس از انجام مراسم قرعه کشي که با حضور سرپرستان و مربيان تيم‌هاي شرکت کننده برگزار شد، در سوپر ليگ بانوان تيم‌هاي علمدار کربلا، فولاد مبارکه سپاهان، مرواريد کردستان، نگين نماي سمنان، دانشگاه آزاد اسلامي، هيأت کاراته شاهرود، تلوان گيلان و در سوپر ليگ مردان بانک سپه، صنعت برق هرمزگان، هئيت کاراته گيلان، مناطق نفت خيز جنوب، ابومسلم خراسان، دانشگاه آزاد اسلامي، هئيت کاراته آذربايجان شرقي حضور دارند.

در ليگ برتر بانوان تيم‌ها در 2 گروه تقسيم شدند که در گروه يک تيمهاي علمدار کربلا، هيأت کاراته اصفهان، مرکز آموزش، هيأت کاراته آذربايجان شرقي، دلفين سياه، هيأت کاراته مازندران و در گروه 2 هيأت کاراته مرکزي، هيأت کاراته خراسان رضوي، هيأت کاراته همدان، مناطق نفت خيز جنوب و مقاوت بسيج قرار گرفتند.

ليگ برتر مردان هم در دو گروه جاي گرفتند که در گروه يک گاز زنجان، باشگاه آرمان، هيأت کاراته تاکستان، هئيت کاراته کردستان، شهداي الوند( همدان)، دانشگاه پليس و در گروه 2 هيأت کاراته خراسان رضوي، شهيد ستاري قرچک، هيأت کاراته همدان، شهداري دهگلان، فولاد مبارک سپاهان، شهرداري ساوه با هم رقابت مي‌کنند.

هفته نخست ليگ‌هاي برتر و سوپر ليگ بانوان و مردان 14 مهر برگزار مي‌شود.

+++++++++++++++

 

 

+ نوشته شده در شنبه ۱۳۹۱/۰۷/۰۱ساعت توسط من و تو
Water Bed Sheets
Cheap Retro Replica NFL NBA MLB Throwback Football Basketball Jerseys | hp printer ink cartridges refills| Jewelry Making Supplies | Thumb Joint Pain | Dog Health Problems |Tinkerbell Personal Checks |Garden Planters